PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112485}
6,7 4 956
ocen
6,7 10 1 4956
6,7 7
ocen krytyków
5x2 pięć razy we dwoje
powrót do forum filmu 5x2 pięć razy we dwoje

historia, która nie porywa

użytkownik usunięty

Miałem całkowicie inne oczekiwania dotyczące tego filmu. Trailer, a szczególnie scena na przyjęciu w nim zawarta z muzyką w tle wydała się bardzo zachęcająca. Wydawało mi się, że będzie to kolejny film Ozona pełen pasji, fantazji i namiętność. Okazało się że tak nie jest. Historia jest zwykła jak wiele innych. Film spodoba się osobom lubiącym nieszczególne opowieści.

Wcale mnie to nie dziwi. Ozon to jeden z najgorszych reżyserów a jego wszystkie filmy to totalne, stuprocentowe dno!!!

użytkownik usunięty

Fakt. Wcześniej widziałam jedynie "Czas, który pozostał", spodziewałam się podobnej dawki podobnych emocji. Nic bardziej mylnego, wyprany z jakichkolwiek uczuć. Film ratuje jedynie urocze zakończenie na plaży...
Choć wrzucenie Ozona do worka najgorszych reżyserów jest co najmniej, z całym szacunkiem, ale głupotą.

użytkownik usunięty

Muzyka i zdjęcia na plus, a fabuła 5/10. Widziałem kilka filmów Ozona, najbardziej podobał mi się "U niej w domu". Wasze posty są z 2010 , film o którym wspomniałem powstał 2 lata później.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones