PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112485}
6,7 4 959
ocen
6,7 10 1 4959
6,7 7
ocen krytyków
5x2 pięć razy we dwoje
powrót do forum filmu 5x2 pięć razy we dwoje

na początku naprawdę go nie rozumiałam... wydawał mi się po prostu beznadziejny, nic nie było zrozumiałe... ale przeczytałm komentarz pewnej osoby, która pisała mniej więcej o tym że jestesmy przyzwyczajeni do amerykańskich produkcji w których rozwiązanie mamy podane na tacy. i to jest niestety prawda. oglądamy film, podoba się nam jeśli wszytsko odrazu rozumiemy. a tu trzeba się głębiej zastanowić, rozszyfrować tych ludzi. oglądanie tego filmu nie kończy się na napisach końcowych. żeby dojść do jego sedna trzeba go zaanalizować. ja dokonałam analizy i zmieniłam zdanie na temat tego filmu. jestem zachwycona

lolipop

Też to widziałem. ALe nie rozumiem. Spraw, proszę, by pieniadze wydane na bilety nei poszły na marne, podpowiedz: o co chodzi w tym filmie, co ja mam z niego wynieść (mam 35 lat, spore doświadczenie życiowe (choć jeszcze dużo przede mną))?
KM

ocenił(a) film na 8
kmodzele

KM - dla Ciebie juz za późno ;)))) (żarcik)
Moim zdaniem chodzi o to, żebyś uczył się na błędach bohaterów. Łatwiej dostrzec cudze błędy - im więcej widzisz ich dookoła, tym wyraźniej zauważasz też swoje.
To takie moje zdanie. A poza tym, jak dla mnie, wspaniały klimat filmu i przesycenie emocjami. To jest to, co lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones