PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237333}

Wymarzony domek

La Maison du bonheur
6,4 1 436
ocen
6,4 10 1 1436
Wymarzony domek
powrót do forum filmu Wymarzony domek

Chociaż przypomina inną rewelacyjną komedię w tym temacie, tj. "Skarbonka" z Tomem Hanksem z przed 20 lat, to mimo wszystko ta komedia wnosi wiele nowego. Fabuła mało istotna, grunt, że ma sytuacje rozśmieszające do łez, a to przecież najważniejsze w komedii. Polecam każdemu !

ocenił(a) film na 4
OmniModo

A z jakich to gagów ?

ocenił(a) film na 9
chemas

Po roku czasu od oglądania trudno dokładnie powiedzieć, ale na pewno było tego sporo. Polecam każdemu do oglądnięcia (oprócz smutasów i wiecznych malkontentów) !

ocenił(a) film na 4
OmniModo

No właśnie problem w tym, że smutasem nie jestem, a może dwa razy zaśmiałemm się lekko na tym filmie. Malkontentem też nie jestem :)

ocenił(a) film na 9
chemas

Widać to kwestia gustu czyli normalka w odbiorze filmu - jednemu bardzo się podoba, a innemu nie. To dobrze, przecież trudno żeby wszyscy mieli ten sam gust i dlatego ogólna punktacja filmu to średnia wypadkowa wszystkich ocen.
Na razie ten film osiągnął 6,5 czyli całkiem dobra nota.

ocenił(a) film na 4
OmniModo

Pewnie, że tak. Może miałem zły dzień. Kiedyś na pewno obejrzę i może zmienię zdanie. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones