Tomohisa YamashitaI

Tomohisa Aoki

8,1
383 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomohisa Yamashita

Pi to takie dziecko słońa ;) swoją rolą w "Nobuta wo produce' udowodnił, że potrafi także świetnie grać. Co tu dużo mówić, tańczy, śpiewa i jeszcze wygląda ;)

lady_akira

Mi sie bardziej podobała jego rola w "Kurosagi"- i te jego przebieranki. chociaz w "Nobuta wo produce" postac grana przez niego najbardziej przypadła mi do gustu

lady_akira

lolzzz..obejrzyjcie sobie Proposal Daisakusen jego najnowszą dramę...i emmm..goshhhh co za ochydne zdięcie *_______* btw niedługo (w następne wakacje) premiera Kurosagi-Movie lolzzzzzzzz)

nidecker

? =.=
przecież Kurosagiego premiera już dawno była, więc nie wiem, o czym mowa...

a najbliższa premiera, na jaką się zanosi, to Proposal Daisakusen SP na wiosnę.

jeśli bym miała stwierdzić, jaką dramę najbardziej lubię, będzie to Nobuta.
jak świat długi i szeroki, nie widziałam lepszej, choć sporo już obejrzałam...

Lorapi

waaaah, jeszcze raz, bo mój błąd. wynikiem niewnikliwego czytania.
Kurosagi Movie, rzeczywiście.

i przy okazji nowa piosenka NEWS promująca go.
Taiyou No Namida
http://www.sendspace.com/file/r3pj90

lady_akira

waaaaa nielubie go hahaha xD i zadnych dram tez nieogladalam ^^"

Kajol_16

dlaczego go nie lubisz? >__<
malo rzeczowy komentarz bym powiedziala.
a w ProDai tez swietnie gral;)

lady_akira

\(^o^)V kon :) wszystkie jego dramy bardzo lubie, również zakończenie Proposal Daisakusen :> już w pierwszym odcinku motyw w kościele był genialny kiedy okazuje się Kenzou nie jest panem młodym a faktycznie zorientował się, że kocha Rei.
Najbardziej jednak lubię Nobutę gdzie zagrał fenomemenonalnie :) Akirę a zakończenie jest tu również świetne, najlepiej to określają końcowe słowa samej Nobuko, która mówi o nich "futari de hitotsu datta" - "the two of us were always one" (w tym momencie Nobuko cytuje słowa z piosenki "seishun amigo" :) śpiewanej przez Pi i Kame. Zresztą już na samym początku Akira mówi, że na zawsze będzie z Shunjim co wywołuje dwuznaczną/skonsternowaną minę u Shunjiego :)

sapphire_2

aha polecam też niewymienioną tu dramę "It wa sudden like storm" "sore wa totsuzen arashi no youni" (jest z eng.sub. na d-addicts), która jest również świetna. Yamapi gra instruktora tańca, byłego mistrza świata, który pewnego dnia... a właściwie ten serial jest o zamężnej kobiecie Kozue, którą dosięga kryzys w małżeństwie, zaczyna odczuwać monotonię związku i czuje brak dostatecznego zainteresowania jej osobą ze strony małżonka. Pewnego dnia wpada przypadkiem na przejściu dla pieszych na załamanego chłopaka, którego ratuje w niebezpiecznej sytuacji. Chłopakiem jest oczywiście Pi czyli Takuma. Czy taka kobieta będzie w stanie się oprzeć Takumie :) który zostaje z miejsca zauroczony troskliwością o jego osobę i urokiem Kozue? ^_^

lady_akira

Witajcie,
pierwszą i jak na razie jedyną dramą z Yamashitą, którą obejrzałam była
" Nobuta wo produce", chętnie zobaczyłabym "Kurosagi" i stad moje pytanie: skąd można ściągnąć "Kurosagi"?...
do świata japońskich dram dopiero co niedawno wkroczyłam także potrzebuję wsparcia:)
Czekam na odpowiedz.:)

sterczula

Kurosagi na pewno możesz ściągnąć z d-addicts, tam są wszystkie torrenty z dramami, poza tym, jeśli chodzi o torrenty, wystarczy, że wpiszesz w google, a coś na pewno Ci wyskoczy ;p
Osobiści mi się "Kurosagi" średnio podobała, wynudziła mnie, więc może i podobnie będzie z Tobą ;] Polecam "Proposal Daisakusen" - świetna drama z Pi! <3

lady_akira

Dziękuje za stronkę, właśnie tego mi było trzeba, kopalnia wszystkiego:)
Obejrzałam "Kurosagi" i faktycznie drama jest dość monotonna,
Yampi podoba mi się w "Nobuta wo produce" jako Akira..hehe "Akira szok!"
W romantycznym "Sore wa totsuzen arashi no you ni" koniec mnie rozczarował;) ale ogólnie podoba mi się:)
"Proposal Daisakusen" jeszcze przede mną!
Ja ne!!!


sterczula

A proszę bardzo, cieszę się, że mogłam pomóc ;]
Nobuta to chyba najlepsza drama z Pi.
A Sore wa jeszcze nie widziałam, zdaj relację, jak się podobała:)

lady_akira

Nie mogę zdradzić Ci zakończenia w Sore wa..bo to zepsuje cały efekt. Ale warto obejrzeć..Rudawy YamaPi z czarnym pasemkiem;)...romantyczne i trochę monotematyczne...zobaczyć trzeba byś sama oceniła.
Jako Akira w Nobucie był przecudny i przesympatyczny ^o^

Pozdrawiam!

sterczula

Właśnie oglądam ;) i chyba domyślam się zakończenia... Pi jest tam uroczy po prostu, taki mały chudy chłopczyk ;p

lady_akira

A mi się bardzo podobała jego rola w Nobucie, jednak Kurosagi to chyba mistrzostwo! Do tego theme song - Daite Senorita jest także genialna.

lady_akira

Niektóre dramy z boskim Yamapi ( <3 ) można też ściągnąć z himura-kaoru.com.

Minwonderland

Ludzie pomóżcie!
Jestem niestety komputerowym anlfabetą i nie wiem jak się ściąga (rozpakowuje?)torrent! (I tu czerwienię się ze wstydu, ale kurna co zrobić? Ech...Jaki ten swiat jest skomplikowany i okrutny!). Mam ściągnięty torrent z pierwszym odcinkiem Kurosagi na pulpicie i ni mam pojęcia co dalej?!!!! Oświećcie mnie, plissssssska ludzisssssska!

kardemine

Hej ludzisssssska!
Widocznie sam Pan Bóg usłyszał wyżej napisany rozpaczliwy apel i walną całą swoją miłosierną mocą w moją potylicę!!! Bo wypobraźcie sobie, że nagle, nie wiadomo z skąd oświecenie łupnęło mnie w czachę i przedostało się do - jak sie wydawało - głęboko uspionego mózgu mojego.
Sama mocą swojego geniuszu (oczywiscie, przy wspomianej pomocy Najwyższego) odkryłam torrnetowe zawiłości!!! Nic tylko pogratulować. A wszystkim, którzy gotowali się wspomóc mój geniusz swoim, wielkie ARIGATO za dobre chęci!
Siemanko!

kardemine

hahaha :D
ja właśnie "gotowałam się pomóc", ale spostrzegłam, że spóźniłam się o jakieś dobre dwa lata... xd

lady_akira

Fantastyczny aktor :)

Pierwszy raz widziałam go w Nobuta wo produce. Pomimo, że samej dramie osobiście czegoś brakowało to jednak jego rola jako Akiry była fantastyczna :D Naprawde pokazał na co go stać.

Później obejrzałam Proposal Daisakusen plus SP. Nie zawiódł mnie :D Uwielbiam jego grę.

Ostatnio obejrzałam w końcu Buzzer Beat i żałuję, że dopiero teraz :P Póki co to moja ulubiona drama z nim w roli głównej. Może dlatego, że główna bohaterka i sama fabuła również mi się podobała więc całość jak dla mnie rewelacja.

Generalnie zasłużył żeby dodać go do ulubionych <3 Mam nadzieję, że ten utalentowany aktor będzie miał jeszcze wiele fantastycznych ról do zagrania w dobrych produkcjach.

adrastea_87

Rzeczywiście Buzzer Beat ujmuje za serce, Tomo-chan gra takiego idealnego faceta, że aż się chce iść do Japonii na pieszo po niego ;p Równie (a może i bardziej) interesującą rolę ma w Code Blue - zwłaszcza w drugim sezonie. 200% męskości w japońskim wydaniu (mniej więcej 150% w przeliczeniu na standardy europejskie ;) Po prostu zniewalający...

aniutka76

Musze się zabrać za Code blue ^^ w końcu to serial w medycznych klimatach <3 i za Drakon Zakure i Kurosakiego :D masakra, tyle do obejrzenia.

Ostatnio oglądałam jeszcze Saikou no jinsei no owarikata. Rodzinne relacje, biznes pogrzebowy, zagadki kryminalne. Całkiem dobra drama. Obyczajowa z nutką romantyzmu.

W lipcu będzie premiera jego nowej dramy Summer Nude XD mam nadzieję, że będzie fajna <3

Echh cóż za pociągający aktor :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones