PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042364}

1670

8,0 92 214
ocen
8,0 10 1 92214
7,8 34
oceny krytyków
1670
powrót do forum serialu 1670

Kiedy usłyszałem główny motyw wokalny klimat zrobił się gęsty jak dojrzały ser, a mnie od razu strzeliła do głowy myśl... dlaczego do cholery tak nie mógł zostać wykonany Wiedźmin?! To że komedyjka kładzie na łopatki słowiańskim klimatem, scenografią i aktorstwem ten syf o schludnym wiedźminku, a Martyna Byczkowska sama zmiata z planszy wdziękiem i urodą kolorowe i otyłe wróżki jest czymś nader oczywistym. Myślę że powinno takie być nawet dla hamerykańskich wolnościowców, ale oni boją się wychylić główka bo będzie hurr durr rasizm jak nie podmienią kolorów połowy obsady. Nie dbam o to czy moją wypowiedź zinterpretuje ktoś rasistowsko, czy dyskryminująco, bo to ta nieszczęsna wiedźmino-podobna produkcja napluła w twarz Sapkowskiemu i naszej kulturze. Nie mówiąc o tym że po prostu zniszczyła w pewien sposób dorobek promując go dalej w świat w tak paskudnej oprawie.
1670 super serial. Polecam. Pytanie w tytule oczywiście retoryczne. Wiadomo że to Polak potrafi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones