PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320539}

The Black Swindler

Kurosagi
8,1 481
ocen
8,1 10 1 481
Kurosagi
powrót do forum serialu Kurosagi

napisy

ocenił(a) serial na 8

ma może polskie napisy do tego serialu?? jeśli tak to bardzo bym prosiła o kontakt na adres kornelia233@wp.pl

kornelia233

Z tego co wiem to żadna grupa nie podjęła się tłumaczeniu tej dramy :<

ocenił(a) serial na 6
kornelia233

"Kurosagi" to następny projekt BakaFansub. Co prawda są na razie tylko trzy odcinki przetłumaczone, ale na pewno niedługo będzie ich więcej.

Ayo3

Jedna grupa już jakiś czas temu to przetłumaczyła, masz trochę stare wiadomości :P to Fanclub zespołów KAT-TUN i NEWS ^_^ Dziewczyny się sprężyły i chyba w dwa miesiące to przetłumaczyły, nie to co inne grupy :/ Jak widać jednak można, jeśli się tylko chce.

Nanika3

mogłabym prosić linka ? jak na razie BAKA ma przetłumaczone tylko 5 epów, a jestem strasznie ciekawa co dalej

ocenił(a) serial na 6
BlackRose58

Nanika3 pewnie mówi o http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/ Nie polecam tego forum, ale skoro tam mają całą dramę przetłumaczoną to oto link ^^

Ayo3

przeszukała forum i niestety nie ma. A dlaczego nie polecasz tego forum?

ocenił(a) serial na 6
BlackRose58

A zarejestrowałaś się?? Zarejestrowani mają wstęp do takich rzeczy jak dramy do pobrania. Z powodów osobistych. Po prostu nie trawię jednej Pani Administrator.

ocenił(a) serial na 8
kornelia233

dziękuje wszystkim za zainteresowanie...sama całkowicie zapomniałam o swoim pytaniu,:P może dlatego, ze końcem końców w końcu trafiłam na BAKA i tam się doczekałam przetłumaczenia....poza tym przerzuciłam się na dramy innych narodowości:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones